VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Dėl nemokamų paskaitų moksleiviams gruodžio- kovo mėnesiais

Kviečiame Vilniaus miesto 7-11 klasių moksleivių mokytojus siųsti paraiškas dėl nemokamos 45 min. paskaitos „Pasaulio paveldo miestai, Vilnius ir mes“  lietuvių kalba savo mokymo įstaigoje. Norintiems šią paskaitą galime skaityti ir Agentūros patalpose Stiklių g. 4.

Taip pat kviečiame atvykti pradinių klasių moksleivius (grupės 15-30 vaikų) į 45 min. nemokamus renginius „Vilniaus miesto įkūrimo legendos“ ir „Senovės lietuvių tikėjimo legendos“, vykstančius Agentūros patalpose Stiklių g. 4.

Norinčius registruotis į šiuos renginius prašome siųsti prašymus el.paštu: k.vizinyte@vsaa.lt
Iš vienos mokymo įstaigos galime registruoti ne daugiau kaip 3 renginiams.

2016 m. lapkričio mėnesį Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos bei Balsių progimnazijos pradinukai dalyvavo ekskursijose „Vilniaus gynybinė siena“, o dar labiau subjurus orams Buivydiškių pradinės mokyklos ketvirtokai rinkosi paskaitą apie Vilniaus miesto įkūrimo legendas Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros patalpose. Skaitėme paskaitas J. Basanavičiaus gimnazijos, Lazdynų pagrindinės mokyklos bei Karalienės Mortos mokyklos moksleiviams.

Džiugu, kad norą dalyvauti Agentūros organizuojamuose renginiuose reiškia ne tik moksleiviai, bet ir senjorų klubai. Tikrai priimsime visus besidominčius :)