VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Moksleivių atostogoms

 

Vyriausybė nusprendė, kad neformalusis vaikų švietimas, išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, lapkričio 3–9 d. vyks tik nuotoliniu būdu; Agentūros planuoti renginiai moksleivių atostogų metu atšaukiami (išskyrus virtualų susitikimą).
Skaitykite daugiau:

Virtualus susitikimas 8-12 metų vaikams „Pasižvalgykime po Pasaulio paveldo vietoves su Pavelduku“

Data: Lapkričio 4 d. 14 val.

Susitikimo metu pamėginsime suprasti, kas gi tas Pasaulio paveldas, kuo jis kiekvienam iš mūsų svarbus ir ypatingas. Vaikai susipažins su pasaulyje plačiai žinomu animaciniu personažu ir Pasaulio paveldo simboliu – Patrimonito (liet. Paveldukas). Susitikime vaikų lauks smagios užduotys, pažintiniai animaciniai filmukai ir diskusija su paveldo specialiste apie Pasaulio paveldo vietoves Lietuvoje ir pasaulyje.

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbROsRsISiT-igqS3CrY8qYniun5UdjbS63oV_ILdxo67KpQ/viewform?usp=sf_link

Susitikimas įvyks tik tuo atveju, jeigu užsiregistruos ne mažiau kaip 10 dalyvių.

Šios veiklos atšaukiamos:

Pažintinė ekskursija po restauruojamą Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią ir Pranciškonų vienuolyną vyresniųjų klasių moksleiviams. Ekskursiją praves restauratorius Stasys Latonas, kuris pristatys atliktus architektūrinius ir polichrominius tyrimus, vykstančius sienų tapybos restauravimo darbus.
Data: lapkričio 4 d. 16.00 val.

Komandinis pažintinis orientacinis žaidimas šeimų ar draugų komandoms „Pasaulio paveldo miesto istorijos“ (Be suaugusiųjų priežiūros vaikai gali dalyvauti nuo 14 metų.)

Data: Lapkričio 5 d. 15 val.

Žaidimas pristato Vilnių kaip UNESCO pasaulio paveldo miestą. Orientacinio žaidimo dalyvių laukia smagių užduočių ir įdomių faktų kupinas maršrutas po Vilniaus senamiestį. Žaidimo trukmė apie 90 min. Visų maršrutą įveikusių komandų lauks prizai ir diplomai.

 

Daugiau informacijos tel. 868690863