VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Kviečiame pasitarti

Atsižvelgdami į dažnėjančius Senamiesčio gyventojų paklausimus kartą arba du kartus per mėnesį rengsime tikslines-temines konsultacijas aktualiausiais istorinių pastatų ir gyvenamosios aplinkos priežiūros ir tvarkybos klausimais.

Susitikimų metu aptarsime būtiniausius, nereikalaujančius didelių sąnaudų pastatų priežiūros (lietaus vandens nuvedimo sistemų, cokolių, sienų tinko, išorės puošybos, karnizų, balkonų tvarkybos ir kt.) bei aplinkos tvarkybos darbus. Pagal poreikį į konsultacijas kviesime pastatų administratorius, paveldosaugos ir pastatų priežiūros ekspertus bei seniūnaičius, galinčius padėti  spręsti rūpimus klausimus. Šiuo metu Vilniaus savivaldybė kompensuoja dalį lėšų skirtų galimai avarinės būklės balkonų ir pastatų architektūrinių detalių tvarkybai. 2015 m. ši parama sėkmingai pradėta naudoti, todėl raginame būti aktyvesniais ir atsakingesniais gerinant savo pastatų būklę.

Su klausimais ir siūlymais kviečiame kreiptis tel. 85 212 2535 arba el.p.: k.masaitis@vsaa.lt

Š.m. kovo 1 d. 17.30 kviečiame visus, kuriems rūpi jų gyvenamoji aplinka, atvykti į Agentūrą (Stiklių g. 4) pasikonsultuoti pastatų išorės ir balkonų tvarkybos klausimais.