VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Kviečiame tvarkytis savo pastatus

Neprognozuojamai kintant gyvenimo sąlygoms, išlaidos kelionėms ir pramogoms ženkliai sumažėjo. Ar tai nėra geriausias metas dėmesingiau pažvelgt į savo gyvenamąją aplinką, geriau ir jaukiau ją tvarkyti? Manome, kad šiuo metu tai yra viena prasmingiausių veiklų.

2019 m. istorinių pastatų tvarkybai savivaldybė skyrė 560 tūkst. Eur. už kuriuos sutvarkyta 4-ių pastatų išorė ir 70 avarinių balkonų (A.Goštauto 4, Pilies g. 36, Teatro g. 9 ir kt.). Nuotraukas ir visus adresus galima pamatyti bendruomenei/parama/ ir parama-balkonu-avarines-bukles-likvidavimui.

2020 metams gauta 12 prašymų avarinės būklės balkonų remontui ir 27 – pastatų išorės tvarkybai. Šiems darbams šiemet savivaldybė numato skirti 600 t. Eur., patenkinant 21 prašymą: 11 pastatų balkonų ir 10 pastatų išorės tvarkybai (Pilies 22, Užupio 40A, S.Daukanto 2A, Kęstučio g. 39, kitus adresus galima pamatyti aukščiau minėtose nuorodose). Skirtų lėšų nepakaks patenkinti visus prašymus. Visgi, žinant bendrus vietos ekonomikos skatinimo tikslus, tikėtina sulaukti papildomų savivaldybės paramos lėšų. Todėl visus jau pradėjusius ir dar tik ketinančius gerinti savo pastatų ir jų aplinkos patrauklumą, kviečiame kreiptis į Agentūrą gerų patarimų ir ryžtingai imtis savo gyvenamosios aplinkos puoselėjimo.

Daugiau informacijos: Kęstutis Masaitis, tel. 8-5-212-2535, el. paštas: k.masaitis@vsaa.lt