VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

2018-10-03 Leidinio apie Neringos paveldą pristatymas

Prieš metus (2017 m. rugsėjo 8-10 d.) ICOMOS LNK veiklos 25-mečio proga Nidoje vyko architektūrinis įvykis, kuris išprovokavo atvirą architektų, paveldosaugininkų ir visuomenės diskusiją „Gyvenimas tarp vandenų: Neringos architektūros paveldas ir kasdienybė”. Neringa yra vienas iš unikaliausių Lietuvos urbanistinių vietovių, esanti Kuršių nerijos teritorijoje. Kuršių nerija įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir kasmet sulaukia daugybės turistų ir lankytojų.

2018 m. spalio 3 d. 12:00 val. Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra, Stiklių g. 4, kviečia pasiimti lauknešėlį ir pietų pertrauką praleisti su paveldu, nes meniu nusimato – visiškai naujo mokslo straipsnių rinkinio „Gyvenimas tarp vandenų: Neringos architektūros paveldas ir kasdienybė“ pristatymas ir prieskoniais paaitrinta diskusija apie UNESCO saugomą Neringos kasdienybę.

Diskusijoje dalyvauja ICOMOS LNK pirmininkė arch. Marija Nemunienė, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoja dr. Ingrida Veliutė, VDA Kauno fakulteto dėstytojas dizaineris Andrejus Repovas, straipsnių autoriai ir visi, kuriems nesvetima kultūringų pietų idėja! Vaišinsime kava ir arbata.