VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Nemokamos ekskursijos ir paskaitos moksleiviams 2016

Nuo 2016 m. rugsėjo agentūra rengia nemokamas ekskursijas pradinukams bei tęsia edukacinių paskaitų ciklą mokyklose.

2016 m. surengtos 6 ekskursijos „Vilniaus miesto ištakos“, 3 ekskursijos „Vilniaus gynybinė siena“ ir  paskaita apie Vilniaus miesto įkūrimo legendas. Šiuose renginiuose viso dalyvavo 250 pradinių klasių moksleivių ir darželinukų iš šešių mokymo įstaigų (iš Vilniaus senamiesčio, Žvėryno, Šeškinės, Balsių, Pašilaičių mikrorajonų bei iš Vilniaus rajone esančių Buivydiškių bei Kalvelių gyvenviečių). 2017 m. planuojama ir toliau organizuoti paskaitų bei ekskursijų ciklus ir jau yra sudarytas naujas sąrašas, kurioms mokymo įstaigoms vyks šie renginiai. Norą dalyvauti agentūros renginiuose paskelbė dar viena jautri socialinė grupė –Vilniaus miesto senjorų klubas.

Paskaita „Pasaulio paveldo miestai, Vilnius ir mes“ pristatoma Vilniaus mokymo įstaigose nuo 2016 m. pavasario. Paskaita 12 kartų skaityta devyniose progimnazijose ir gimnazijose (kai kuriose po kelis kartus), įsikūrusiose Vilniaus senamiesčio, Naujamiesčio, Karoliniškių, Žirmūnų, Pašilaičių, Lazdynų bei Šeškinės mikrorajonuose. Viso 2016 m. paskaitas išklausė apie 600 Vilniaus moksleivių.

Kviečiame Vilniaus miesto 7-11 klasių moksleivių mokytojus siųsti paraiškas dėl nemokamos 30 min. paskaitos „Pasaulio paveldo miestai, Vilnius ir mes“  lietuvių kalba Jūsų mokymo įstaigoje. Kitų miestų ir rajonų moksleiviams šią paskaitą galime skaityti Agentūros patalpose Vilniuje, Stiklių g. 4.

Taip pat nemokamai galime surengti 1 val.  ekskursiją – teminį pasivaikščiojimą po Vilniaus senamiestį pradinukams. Galite rinktis iš dviejų temų: „Vilniaus miesto ištakos“ arba „Vilniaus gynybinė siena“.

Norinčius registruotis į šiuos renginius prašome siųsti prašymus el. paštu: k.vizinyte@vsaa.lt