VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Paskaitos apie Pasaulio paveldą 2016

Norime Jums priminti, kad Vilnius jau daugiau nei 20 metų yra įtrauktas į Pasaulio Paveldo sąrašą, kuriame mūsų sostinė paminėta tarp 280 geriausių, gražiausių ir vertingiausių miestų pasaulyje. Šis ypatingas pasiekimas parodo mūsų sostinės vertę ir unikalumą.

Svarbiausia yra žinoti savo miesto ir šalies istoriją, bet taip pat svarbu pažinti kaimyninių regionų miestus, kad geriau suprastumėme dabartinės istorijos vingius, nes be istorinės praeities nemokėsime skaityti ateities ženklų.

Dėl to norime paskatinti Jūsų žingeidumą kviesdami į mūsų paskaitas „Pasaulio paveldo miestai, Vilnius ir aš“, kurios skirtos vyresniųjų klasių moksleiviams, senjorų klubams ir visiems, kurie domisi kultūros paveldu.

Paskaitos metu, atsižvelgdami į auditorijos pageidavimus, atidžiau nagrinėjame įvairialypį Vilniaus miesto vaidmenį ir kalbame, kuo mūsų senamiestis gali didžiuotis pasaulyje.  Unikaliais vaizdais iš kaimyninių vietovių bei užburiančiomis Vilniaus senamiesčio   nuotraukomis papildytas turinys padeda lengviau perprasti šios temos svarbą.

Šios paskaitos  sėkmingai organizuojamos nuo 2016 m. pavasario ir  kiekvieną mėnesį mūsų auditorija tampa vis įvairesnė: pradėjome nuo moksleivių, jau norą išsakė ir senjorų klubai.

Dėl  paskaitos „Pasaulio paveldo miestai, Vilnius ir aš“ rašykite el.paštu: k.vizinyte@vsaa.lt