VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Paskaitos gidams ir moksleiviams

2019 metų bėgyje skaitysime edukacinių paskaitų ciklą „Vilnius-25 metai UNESCO pasaulio paveldo sąraše”. Paskaitose pristatome Vilniaus senamiesčio vertingąsias savybes , išskirtinę visuotinę vertę (pagal UNESCO aprašą) ir kultūros paveldo valdymą, taip pat pateikiame kaimyninių Rygos ir Talino miestų paveldotvarkos naujienas. Paskaitos skirtos jaunimui ir miesto gidams.

2018 12 12 d. agentūroje vyko pirmoji paskaita Vilniaus gidams, o po paskaitos diskusija aktualiais gidams klausimais. Antrąją paskaitą gidams agentūros vadovas Gediminas Rutkauskas skaitė 2019 m. kovo 14 d. Šiek tiek nuvylė tai, kad į paskaitą atvyko tik 6 gidai, nors iš anksto buvo užsiregistravę 20 dalyvių.

Kviečiame registruotis gidus, norinčius išklausyti nemokamą VSAA paskaitą „Vilniaus senamiestis – UNESCO pasaulio paveldo vietovė: vertybės ir jų apsauga“. Paskaitą  galėsime skaityti, susidarius ne mažesnei nei 10 gidų grupei.

Dėl paskaitos vyresniųjų klasių moksleiviams kviečiame registruotis Vilniaus mokyklų mokytojus. Suderinus laiką, paskaitos vyks agentūros salėje, Stiklių g. 4

Gidų ir mokytojų registracija vyksta el. paštu: j.raugaliene@vsaa.lt