VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Tvarkykime Senamiesčio kiemus

Vilniaus senamiesčio kiemai dažniausiai yra kuklūs, bet patrauklūs savo jaukumu ir savitumu. Tai intymesnė miesto dalis, matoma ir tvarkoma dažniausiai pačių gyventojų; o greitų praeivių retai pastebima ir tik kartais matoma nuotraukose. Kiemai atspindi kasdienį vietinių gyvenimą, kultūrą, laisvalaikio įpročius ir tvarkos supratimą. Nors mažiau svarbūs, nei pagrindinės gatvės ar viešosios erdvės, vis tik kiemeliai galėtų būti geriau prižiūrimi, jiems trūksta tvarkos, patogumo, jaukumo. Kai dauguma gyventojų jau daugiau nei metus dirba iš namų, apsiribodami buvimu tik savo artimoje aplinkoje, stiprėja prielaidos, kad bendrasavininkai į tai atkreips dėmesį.

Gal Jūs, senamiesčio gyventojai, galėjote kitaip pažiūrėti į savo kiemelius ir pagalvoti, kad jie galėtų būti žymiai jaukesni ir artimesni Jums? Gal Jūsų, Senamiesčio gyventojai, kiemai galėtų būti nepergrūsti automobiliais, turėti daugiau želdinių, suoliukų, būti jaukiai apšviesti? Vilniaus miesto savivaldybė remia tokias gyventojų iniciatyvas ir teikia finansinę paramą senamiesčio kiemelių sutvarkymui, todėl kviečiame visus kiemelių bendrasavininkus naudotis šia galimybe ir kurti sau, o ir miesto svečiams patrauklią ir jaukią aplinką:
http://www.vsaa.lt/index.php/bendruomenei/parama/

Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra suteiks visapusišką informaciją visiems ketinantiems imtis kiemelių tvarkybos ir patars visais klausimais. Susidomėjusius prašome kreiptis į Agentūrą: Kęstutis Masaitis, tel. 85 2122535, el.p. k.masaitis@vsaa.lt