VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Vaikų vasaros stovyklos 2016

Galime pasidžiaugti, jog 2016 m. vasara buvo itin aktyvi stovyklautojams. Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros bei privataus verslo iniciatyva (stovyklų organizatoriaus „Vaikų vasaros“) buvo suorganizuotos smagios kultūrinės-istorinės vasaros stovyklos.     Susirinko margas vaikų būrys iš viso pasaulio: dauguma jų sudarė vilniečiai, bet turėjome lietuvaičių ir iš JAV, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės bei Italijos. Pamatėme, kad tokio pobūdžio stovyklos yra labai reikalingos toli gyvenantiems lietuvaičiams.

Stovyklų veikla buvo labai įvairi: edukaciniai užsiėmimai muziejuose, darbelių gaminimas amatininkų dirbtuvėse, VSAA darbuotojų paskaitos bei teminės ekskursijos po senamiestį. Užteko laiko ir organizuotiems žaidimams bei dūkimui vaikų aikštelėse. Liepos mėnesio stovyklų programas papildė vadovių iš Italijos Noemi ir Samantos paruoštos paskaitos apie Italiją bei italų kalbos pradžiamokslis.

Stovyklų metu viso dirbo 3 vadovai bei 7 savanoriai, iš kurių net 3 kažkada buvę VSAA stovyklautojai. Už šauniai suorganizuotas stovyklas dėkojame Eglei, Anetai, Justui, Kamilei, Viliui, Patricijai, Petrui bei Noemi ir Samantai. Taip pat ir visiems mūsų brangiausiems 88 stovyklautojams sakome: iki kitos vasaros!

Agentūros patalpose taip pat vyko ketverios VšĮ „Gatvės gyvos“ organizuotos vaikų vasaros stovyklos „Senosios Lietuvos paslaptys“, kuriose dalyvavo 59 vaikai ir moksleiviai. Įvairios edukacijos, specialiai vaikams parengtos ekskursijos po Vilniaus senamiesčio erdves, interaktyvios kūrybinės užduotys atvėrė jauniesiems tyrinėtojams įdomiausius Lietuvos istorijos puslapius.

Keletas atsiliepimų:

„Noriu pasakyti jums didelį didelį ačiū už stovyklą. Kiekvieną dieną Julius grįždavo kaip kokių džiaugsmo ir geros nuotaikos vitaminų gavęs. Tiek įspūdžių, tiek geros energijos! Ačiū labai už jūsų darbą, linkiu sėkmės ateities projektuose“
Sigita, Juliaus mama.

„Labai ačiū už tokią puikią stovyklą vaikams. Edukacinę, įdomią, prasmingą ir šaunią. Sekmės Jūsų darbuose! “ Gabrielės mama Kristina.