VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA

  • English

NAUJIENOS

Vyksta vasaros stovyklos

Vaikų vasaros stovyklų sezonas įsibėgėja ir mūsų Agentūroje. Šiemet pirmi metai, kuomet turime vyresnių vaikų (10-14 metų) grupes. Džiaugiamės, kad tiek stovyklautojų, tiek jų tėvelių nenuviliame bei sulaukiame teigiamų atsiliepimų, įkvepiančių tolimesniems darbams.

Esame dėkingi Vilniaus muziejams ir galerijoms už malonų bendradarbiavimą ir supratingumą priimant ne tik viskuo besidominčius smalsuolius, bet ir pirmus kartus muziejų lankančius išdykusius pradedančiuosius.

Praūžus stovyklos savaitei paprastai užplūsta dviprasmiai jausmai: viena vertus, džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunosios kartos kultūrinio-istorinio akiračio plėtimo, kita vertus liekame suglumę ir kiek sunerimę, kuomet net ir patys jauniausi stovyklautojai visus savo įspūdžius linkę matuoti ir vertinti visų pirma per materialiąją/piniginę išraišką. „Už kiek tai būtų galima parduoti?” – vienas dažniausių vaikų klausimų. Dėl šios priežasties neabejotinu mūsų stovyklos topu išlieka Bažnytinio paveldo muziejuje eksponuojamas Katedros lobynas.

Labai nuoširdžiai vaikams linkime gyvenime suprasti, kad jų pamatyti ir atrasti lobiai verti kur kas daugiau nei tas įspūdingai skambantis milijonas eurų.